Blogový příspěvek

Toshiba Daiseikai 9, revoluční novinka na trhu klimatizací

Toshiba Daiseikai 9

nový model klimatizace, představuje revoluční novinku na trhu. Sepsali jsme proto článek, kde vám ukážeme pár nejzajímavějších funkcí zařízení.

Elegantní design

Dejte sbohem nevzhledným klimatizacím.  Nástěnný model Toshiba Daiseikai 9 disponuje elegantním vzhledem “wooden texture reflect” v bílé barvě. Její nadčasový design proto perfektně sladíte se svým obývákem nebo ložnicí.

Energeticky úsporná

Toshiba Daiseikai 9 se chlubí označením A+++, který symbolizuje vysokou účinnost a větší úsporu peněz než její předchůdci. Cena jejího provozu začíná už na 0,30 Kč/h a tím pádem se stává nejlevnějším způsobem vytápění.

Plazmový filtr

Plazmový filtr zabezpečuje filtraci i těch nejmenších částic a dosahuje účinnosti, jež běžné filtrační systémy nedokážou zabezpečit. Jeho eletrostatické buňky zvládnou ze vzduchu odstranit až 99 % všech škodlivin.

Extrémně tichá

Nový model se také řeší k extrémně tichým klimatizačním jednotkám. Její hlučnost se pohybuje mezi 19-46 dB. Proto si ji klidně můžete zapnout při práci nebo v noci ke spánku, aniž by vás jakkoliv rušila.

Autodiagnostika

Velkou novinkou je i autodiagnostika. Pokud se zařízení porouchá, dokáže samo určit příčinu a pomoci chybových kódů oznámit svůj stav.

Čistící systém

Aby klimatizace vyfukovala čistý vzduch, musí být samozřejmě i ona čistá. Proto Toshiba do nového modelu zabudovala systém samočistění, jež  redukuje vlhkost vnitřní jednotky, čímž předchází vzniku plísně.

Automatický restart

Pokud vám doma vypadne proud, musíte většinou klimatizační jednotku zapnout. U nového modelu to není třeba. Po nahození proudu, se opět zvládne sama zapnout.

Také chcete mít nový model Toshiba Daiseikai 9 doma či v práci? Ozvěte se nám na telefonní číslo 721 167 167, nebo vyplňte kontaktní formulář.  Na jižní Moravě poskytujeme k veškerým úkonům dopravu zdarma.

Tady se můžete podívat na jednu z posledních montážích klimatizací Toshiba Daiseikai 9

 

NEVÍTE SI RADY S VÝBĚREM?

Zdarma k vám přijede náš technik, provede zaměření a připraví pro vás přesnou nabídku. Kontaktovat obchodníka

NAŠE DALŠÍ ČLÁNKY

Servis klimatizací – zbytečnost, nebo nutnost? Posuďte sami

Servis klimatizací – zbytečnost, nebo nutnost? Posuďte sami

Víte, jak zajistit správný chod klimatizace?

Víte, jak zajistit správný chod klimatizace?

Proč si pořídit designovou klimatizaci?

Proč si pořídit designovou klimatizaci?