Blogový příspěvek

Proč si pořídit designovou klimatizaci?

Doby, kdy byla klimatizace pouze nevzhledná krabice, jsou pryč. Společnost LG už několik let zásobuje trh řadami ART COOL a ART COOL GALLERY. Jednotky z těchto řad rozhodně nezkazí dojem z vaší moderně zařízené domácnosti či kanceláře, právě naopak. Proto jsme si pro vás připravili článek, co všechno designové klimatizace nabízejí.

Nadčasový design

Designové klimatizace řady ART COOL hned na první pohled upoutají vaši pozornost netradičním formátem a zrcadlovým povrchem, který odráží okolní prostředí. Tím podtrhává modernost vašeho interiéru a také svou nadčasovost.

Řada ART COOL Gallery zaujme neobvyklým čtvercovým tvarem a neotřelým designem v podobě obrazu.

Navíc díky modernímu systému můžete vyměnit vystavené fotky či obrázky prakticky kdykoliv.

Invertorový kompresor

Jednotky značky LG (včetně designových klimatizací) se také mohou chlubit invertorovým kompresorem. Díky tomuto kompresoru se zařízení vyznačují rychlým chlazením a dlouhou životností. Jeho další výhodu představuje také 10letá záruka, díky níž si majitelé těchto klimatizací mohou užívat jejich benefitů po delší dobu.

Speciální čistič vzduchu

Speciální čistič vzduchu zajišťuje, že tyto klimatizační jednotky odstraní ze vzduchu veškerý prach, bakterie a jiné škodlivé látky. Přispívají tak nejen ke zvelebování našeho prostředí, ale i k ochraně našeho zdraví. Průzkumy ukázaly, že tento čistič vzduchu dokáže během 60 minut sterilizovat více než 99 % přilnavých bakterií.

Ovládání přes smartphone

Milovníci moderních technologií ocení možnost ovládání klimatizace přes svůj chytrý telefon. Stačí klimatizační jednotku připojit k Wi-Fi a stáhnout si aplikaci do svého smartphonu nebo tabletu. Pak už zařízení můžete ovládat z jakéhokoliv místa, kde se připojíte k internetu.

Tiché jako myška

Tyto jednotky se také vyznačují velice nízkou hlučností, a proto vás nebudou rušit při práci, odpočinku ani ve spánku.

Máte zájem o designovou klimatizaci? Zavolejte na telefonní číslo 721 167 167 a poraďte se s námi, nebo se podívejte na nabídku klimatizací. Rádi vám pomůžeme vybrat tu správnou klimatizaci.

NEVÍTE SI RADY S VÝBĚREM?

Zdarma k vám přijede náš technik, provede zaměření a připraví pro vás přesnou nabídku. Kontaktovat obchodníka

NAŠE DALŠÍ ČLÁNKY

Proč je ovládání klimatizace přes Wi-Fi výhodné?

Proč je ovládání klimatizace přes Wi-Fi výhodné?

Servis klimatizací – zbytečnost, nebo nutnost? Posuďte sami

Servis klimatizací – zbytečnost, nebo nutnost? Posuďte sami

Nejčastější otázky o klimatizacích

Nejčastější otázky o klimatizacích