Blogový příspěvek

Proč je ovládání klimatizace přes Wi-Fi výhodné?

Už jste se určitě mnohokrát setkali s informací, že se dá klimatizace ovládat přes Wi-Fi. U modelů značky LG už to dokonce bývá samozřejmostí. Připravili jsme si pro vás článek, kde se dozvíte vše, co vás zajímá o chytrých klimatizacích.

Funkce chytrých klimatizací

Mnoho domácích spotřebičů dnes umožňuje napojení na chytrý telefon, ale většinou poskytují funkce zapnutí a vypnutí. Chytré klimatizace však nabízí i funkce jako nastavení časovače, regulace, ovládání intenzity proudu vzduchu atd. Stačí si pouze připojit klimatizaci k Wi-Fi a stáhnout si aplikaci do mobilního telefonu, nebo tabletu.

Výhody chytrých klimatizací

Ušetříte náklady

Už se vám určitě někdy stalo, že jste odešli z domu a až poté si vzpomněli, že jste zapomněli vypnout klimatizaci, což se pak nepříjemně odrazí na vyúčtování. Díky aplikaci v telefonu však můžete klimatizaci bez problému vypnout na dálku.

Spousta majitelů klimatizací, které ještě nedisponují ovládáním přes chytrý telefon, nemá možnost nastavit teplotu na dálku. Proto se často uchylují k nešťastnému řešení. Po příchodu prudce zvýší nebo sníží teplotu vzduchu, což vede k vyšší spotřebě energie a zbytečným nákladům na provoz.

Lepší kontrola vzduchu

Ovládání přes chytrý telefon umožňuje perfektně regulovat teplotu vzduchu. Aplikace navíc hravě zvládá nastavit teplotu vzduchu i pro jednotlivé místnosti v domácnost, které jsou zapojené na vzduchový kondenzátor. Ideálně se to hodí pro situace, kdy je celá rodina v jednom pokoji.

Příjemná teplota po příchodu domů

Vracíte se z práce a venku mrzne až praští? V této chvíli netoužíte po ničem jiném než po vyhřátém domovu. Díky ovládání na dálku můžete nastavit teplotu předem a při návratu na vás bude čekat příjemné teplo. V létě naopak můžete místnosti bez problému ochladit.

Přemýšlíte o koupi klimatizace? Zavolejte na telefonní číslo 721 167 167 a poraďte se s námi, nebo se podívejte na nabídku klimatizací. Rádi vám pomůžeme vybrat tu správnou klimatizaci.

NEVÍTE SI RADY S VÝBĚREM?

Zdarma k vám přijede náš technik, provede zaměření a připraví pro vás přesnou nabídku. Kontaktovat obchodníka

NAŠE DALŠÍ ČLÁNKY

Vyvracíme předsudky o klimatizacích

Vyvracíme předsudky o klimatizacích

Jaké jsou způsoby montáže klimatizace?

Jaké jsou způsoby montáže klimatizace?

Proč je servis klimatizace důležitý?

Proč je servis klimatizace důležitý?