Blogový příspěvek

Proč je ovládání klimatizace přes Wi-Fi výhodné?

Už jste se určitě mnohokrát setkali s informací, že se dá klimatizace ovládat přes Wi-Fi. U modelů značky LG už to dokonce bývá samozřejmostí. Připravili jsme si pro vás článek, kde se dozvíte vše, co vás zajímá o chytrých klimatizacích.

Funkce chytrých klimatizací

Mnoho domácích spotřebičů dnes umožňuje napojení na chytrý telefon, ale většinou poskytují funkce zapnutí a vypnutí. Chytré klimatizace však nabízí i funkce jako nastavení časovače, regulace, ovládání intenzity proudu vzduchu atd. Stačí si pouze připojit klimatizaci k Wi-Fi a stáhnout si aplikaci do mobilního telefonu, nebo tabletu.

Výhody chytrých klimatizací

Ušetříte náklady

Už se vám určitě někdy stalo, že jste odešli z domu a až poté si vzpomněli, že jste zapomněli vypnout klimatizaci, což se pak nepříjemně odrazí na vyúčtování. Díky aplikaci v telefonu však můžete klimatizaci bez problému vypnout na dálku.

Spousta majitelů klimatizací, které ještě nedisponují ovládáním přes chytrý telefon, nemá možnost nastavit teplotu na dálku. Proto se často uchylují k nešťastnému řešení. Po příchodu prudce zvýší nebo sníží teplotu vzduchu, což vede k vyšší spotřebě energie a zbytečným nákladům na provoz.

Lepší kontrola vzduchu

Ovládání přes chytrý telefon umožňuje perfektně regulovat teplotu vzduchu. Aplikace navíc hravě zvládá nastavit teplotu vzduchu i pro jednotlivé místnosti v domácnost, které jsou zapojené na vzduchový kondenzátor. Ideálně se to hodí pro situace, kdy je celá rodina v jednom pokoji.

Příjemná teplota po příchodu domů

Vracíte se z práce a venku mrzne až praští? V této chvíli netoužíte po ničem jiném než po vyhřátém domovu. Díky ovládání na dálku můžete nastavit teplotu předem a při návratu na vás bude čekat příjemné teplo. V létě naopak můžete místnosti bez problému ochladit.

Přemýšlíte o koupi klimatizace? Zavolejte na telefonní číslo 721 167 167 a poraďte se s námi, nebo se podívejte na nabídku klimatizací. Rádi vám pomůžeme vybrat tu správnou klimatizaci.

NEVÍTE SI RADY S VÝBĚREM?

Zdarma k vám přijede náš technik, provede zaměření a připraví pro vás přesnou nabídku. Kontaktovat obchodníka

NAŠE DALŠÍ ČLÁNKY

Jak vybrat klimatizaci do kanceláře

Jak vybrat klimatizaci do kanceláře

Toshiba Daiseikai 9, revoluční novinka na trhu klimatizací

Toshiba Daiseikai 9, revoluční novinka na trhu klimatizací

Vyvracíme předsudky o klimatizacích

Vyvracíme předsudky o klimatizacích