O nás

KLIMATIZACE BŘECLAV

JIHOMORAVSKÝ AUTORIZOVANÝ PRODEJCE KLIMATIZACÍ TOSHIBA, SINCLAIR, GREE, SAMSUNG a LG

Montujeme a servisujeme klimatizace prověřených světových výrobců TOSHIBA, SAMSUNG, LG, GREE, PANASONIC a Sinclair nejen do bytů, domů a kanceláři, ale poskytujeme i servis a montáž speciálních nebo moderních designových klimatizací či klimatizací pro vinaře. V rámci našich služeb nabízíme zákazníkům z Jihomoravského kraje k veškerým úkonům dopravu zdarma.

Jmenuji se Tomáš Procházka, jsem majitelem společnosti Klimatizace BŘECLAV s.r.o.
Majitelem mladé a progresivní firmy na poli montáží klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel.
Naše cesta začala v roce 2016/2017, kdy jsme se rozhodli začít služby montáží chladících zařízení nabízet. Čekalo nás mnoho měsíců proškolování, certifikací.
Po úspěšném složení veškerých potřebných zkoušek, stabilizaci montážního týmu (i s využitím lidí co s montážemi měli dlouholeté zkušenosti) jsme se do toho s plnou vervou pustili.

Dnes je nás pět proškolených profesionálů, co svou práci zbožňují, každodenně do toho dáváme 120%.
Neustále se zajímáme o moderní trendy, neustále se vzděláváme a snažíme se posouvat dále.
Pro naši práci využíváme jen kvalitních materiálů, značek a strojů.

Mým cílem, firemním cílem, je poskytovat zákazníkovi kvalitní službu, zároveň cenově dostupnou a ne zbytečně předraženou jako se bohužel na trhu dost často děje. Dnes, v roce 2022, kdy spouštíme tento nový WEB, po několika letech našeho působení v této branži vím, že se mi to, NÁM podařilo !!

Máme za sebou tisíce spokojených zákazníků, tisíce montáží. Zároveň ale velmi dobře vím, že před sebou máme velkou zodpovědnost za tyto všechny zákazníky, zodpovědnost i za ty co vlastně ještě ani neví, že budou našimi zákazníky, mám neustále zodpovědnost za to, aby naše služba byla pořád na vysoké úrovni a kvalitě a také zodpovědnost za mé zaměstnance, co mému snu věří a svou každodenní prací mi jej pomáhají naplňovat. Tedy naše cesta vlastně nikdy nekončí, ale každým dnem začíná znovu a znovu plněním Vašich tužeb a přání !

Tomáš Procházka

majitel společnosti Klimatizace BŘECLAV s.r.o.